O nás

 
 

Vítáme Vás v ZZ Salonu Prokopova 18 Praha 3 Žižkov kousek od autobusové zastávky 175, 207 Tachovské náměstí nebo 136, 175 Rokycanova

Tento kadeřnický slon zde provozujeme přes 25 let. Máme samostatně oddělení kadeřnictví a kosmetiky.

  • Naší prioritou je profesionální péče i přístup o klienty.

 

  • Pomůžeme Vám najít vynikající střih, barvu účes  nebo se postaráme o Vaši péči o pleť.

 

  • Velmi pestrá je například škála střihů, které vytvářejí naši kadeřníci kteří jezdí do Milána na zdokonalování svých dovedností pod vedením Savéria Palmy.Neustále sledujeme nové trendy i nové technologie na trhu, a snažíme se maximálně uspokojovat potřeby našich klientů  ZZ Salon uspokojí toho, kdo chce mít extrvagantní účes, střih pro všední den, účes společenský, anebo třeba potřebuje upravit vlasy tak, aby se to hodilo na důležitou pracovní poradu. Používáme při tom osvědčenou špičkovou vlasovou kosmetiku BES. Kromě kvality služeb má ZZ Salon základní filosofii, aby Vaše vlasy byly nejen “krásné ale i zdravé“.
  • Aby se klientky cítily krásnější nebo mladší, se nyní díky zručnosti kadeřníka a používáním kvalitních výrobků, stalo lehce dosažitelným úkolem. Doporučíme Vám vhodné vlasové přípravky i pro domácí péči.
  • Posará se o Vás náš tým Zuzka – kadeřnice, Bobina – kadeřnice, Věra – kadeřnice, Pavla – kadeřnice, Oliver – kadeřník, Tony – prodlužování vlasů a Ivet – kosmetička.